Ресторан «MARIO»

ДАТА


2 Вересня, 2020

ПОСЛУГИ


КЛІЄНТ


«MARIO»

ЗНАЙОМСТВО З ПРОЕКТОМ

Інформація про проект

MARIO – італійський ресторан з цікавою багаторічною історією. Великий красивий білий особняк біля ботанічного саду в центрі Києва – наповнене атмосферою місце з чудовими залами для ваших особливих урочистих подій. Обід і вечерю можна провести на веранді другого поверху, в теплу пору року вас буде зустрічати річна зелена тераса, а вечора і ночі можна проводити в караоке.

Зайшовши в італійський ресторан MARIO, ви опиняєтеся в холі, де можна організовувати аперитиви для гостей. На першому поверсі розташований найбільший зал для урочистостей - він може вмістити до 70 осіб.

Свіжа літня тераса з охолодженою атмосферою і зеленим видом. На терасі розташовані м'які дивани. Тут мешкає легкість, незважаючи на метушливий центр міста. Над терасою красиві гірлянди з стильних лампочок.

Четверги в MARIO Karaoke супроводжуються живим виконанням улюблених хітів. Проект LIVE Karaoke вже користується великою популярністю. Все просто: музиканти грають, а Ви співаєте. Чи не пробували?

На балконі італійського ресторану MARIO можна розташуватися пообідати чи повечеряти, а також провести тут свій захід. Сонячне світле місце зі стильним лофтовим інтер'єром. З настанням холодів це місце відмінно підійде для щоденних зустрічей і справ.

Цей зал виконаний в пастельних небесних тонах. Його максимальна місткість до 30 осіб, але зал не буде пустувати і при десятьох гостях. Правильна розстановка в залі створить потрібну атмосферу для заходу. Цей зал виконаний в пастельних небесних тонах. Його максимальна місткість до 30 осіб, але зал не буде пустувати і при десятьох гостях. Правильна розстановка в залі створить потрібну атмосферу для заходу.

Для зовсім невеликих зустрічей і заходів в італійському ресторані MARIO є Червона кімната. Вона розрахована максимально на 6-8 чоловік. Відмінно підійде для закритих невеликих урочистостей або ділових зустрічей.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Робочий процес