Бездротова Система Ajax

Ajax розумна, надійна і блискавична. Вона реагує тільки на реальні небезпеки, а не на помилкові тривоги. Якщо щось трапиться, Ajax миттєво повідомить вас і допоможе запобігти серйозним проблемам.

Ajax найтитулованіша бездротова система безпеки в Європі. Більше інформації про Ajax ви можете знайти на офіційному сайті.

Партнери

Національна поліція України

Охоронно-детективна агенція «Garantus» та Національна поліція України тісно співпрацюють відповідно до меморандуму про взаємодію.

Націона́льна полі́ція Украї́ни — центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки.

Діяльність Національної поліції спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ згідно із законом.

Партнери

Міжнародна поліцейська асоціація (МПА)

Охоронно-детективна агенція «Garantus» та Міжнародна поліцейська асоціація (МПА) підписали меморандум про співпрацю та взаємодію.

МПА — це найбільша міжнародна професійна громадська організація, яка об’єднує співробітників правоохоронних органів різних країн, як працюючих так і пенсіонерів.

Це єдина професійна організація, в якій поліцейські перебувають незалежно від займаної посади, місця роботи, мови, кольору шкіри, релігії та політичних переконань. МПА відкрита для поліцейських будь-якої держави. Організація займається питаннями:

  • Кримінології та запобігання правопорушень
  • Вивчає статистику злочинності в різних країнах
  • Пропагує використання нових технологій, що застосовуються при розслідуванні злочинів
  • Робить порівняльний аналіз діяльності національних секцій в рамках МПА
Партнери

Єдиний автомобільний клуб Республіки Польща

Охоронно-детективна агенція «Garantus» є членом асоціації Єдиний автомобільний клуб Республіки Польща.

Основною метою асоціації є підвищення безпеки дорожнього руху та популяризація автомобільного спорту.

У клуб можуть вступити всі, і ті що зараз перебувають на службі, і ті що вийшли на пенсію, а також цивільні.

Найважливішим є захоплення автомобілем.

Партнери